סוגים שונים של מאווררי תקרה

במה נבדל מאוורר תקרה אחד ממשנהו? אלו דגמי מאווררי תקרה נחשבים מומלצים? בגדול, כשבוחרים מאווררי תקרה, הכוונה היא לא להתבסס על מזגנים, או לכל הפחות ליצור פחות תלות בהם מאשר במצב רגיל. כשזהו הייעוד שלהם, אין להסתפק במכירת יד שניה או ברכישת תכולת דירה של מישהו אחר. חובה לקנות מוצר חדש ולעשות זאת בחנות המתמחה בפתרונות קירור וחימום מקצועיים. חנות כזו תוכל לספק לכם מאווררי תקרה מומלצים אשר יחסכו לכם בחשמל ועדיין יביאו את סביבת האוורור לרמה טובה מאד של פיזור רוח. הכירו את הסוגים השונים של מאווררי תקרה.

מאווררי תקרה עם מוט ארוך

ייעוד: פרגולות וחדרים ביתיים עם תקרה גבוהה מהרגיל.
מתאימים במיוחד: לפרגולות, לתקרות חיצוניות רחבות.
פחות מתאימים: לחדרי ילדים ונוער.
מטרות: מאווררי תקרה אלו נועדו לאוורר חדרים וסביבות חיצוניות מוגבהות במיוחד. אם יש לכם מקום שמרגיש לכם גבוה, מאווררי תקרה מומלצים יהיו אלה עם המוט הארוך.

מאווררי תקרה עם מוט קצר או צמודי תקרה

ייעוד: חדרי ילדים, חדרים בעלי גובה נמוך (למשל קומה שניה על צלע הר).
מתאימים במיוחד: לחדרים עם גובה תקרה נמוך.
פחות מתאימים: לחדרים גבוהים.
מטרות: מאווררי תקרה מומלצים לחדרים עם תקרות נמוכות. בשל היעדו בטיחות כשהמוט ארוך, משתמשים במוט קצר או בדגם צמוד קיר על מנת ליצור ריחוק מהרצפה ולהסב אוורור ברמה גבוהה במיוחד.

מאווררי תקרה עם מנורת לד

ייעוד: לספק אור ואוורור במוצר אחד.
מתאימים במיוחד: לחדרים שלא גובשו בהם פתרונות תאורה מרכזיים.
פחות מתאימים: לחדרים שכבר הותקנה בהם מנורה מרכזית
מטרות: לספק אור לצד האוורור. אלו מאווררי תקרה מומלצים במיוחד עבור חדרים בהם טרם גיבשתם את המנורה והגעתם למסקנה שאתם צריכים אור ואוורור במוצר אחד. זה מאד פופולארי במטבח וגם בחדרי שינה יש המשתמשים בזה כפתרון תשתיתי מרכזי.

בחירה מעשית של מאווררי תקרה מומלצים

מאווררי תקרה מומלצים כדאי לרכוש באמצעות הדמיית מחשב של חברת מאווררי תקרה מקצועית. בחברה זו תוכלו ליהנות מכל מה שאתם צריכים בשביל לגבש את פתרון האוורור המושלם לסביבתכם, לצד פתרונות תאורה מעוצבים מרכזיים איכותיים שיחוברו למאוורר.