שיש למטבח

כאשר אנו משפצים את המטבח, חלק חשוב מההרכבה או הבנייה של המטבח יהיה כמובן שיש למטבח. יש היום הרבה חברות בארץ המייצרות או מייבאות משטחי שיש עבור מטבח וחדרי אמבט. יש לבחור בקפידה שיש למטבח, היות ושיש יכול להיפגם מחום או קור, ויש לעמוד על הסוגים השונים של משטחי שיש למטבח.  ניתן להתייעץ עם מעצבי המטבחים לגבי סוגי השיש השונים המיועדים למשטחי עבודה במטבח. יש להתאים את הצרכים של בני הבית בשימוש המטבח\ בטרם נחליט איזה שיש למטבח כדאי לנו לרכוש. המראה של השיש הוא מפואר ואצילי, וזו הסיבה שרבים מעוניינים בשיש למשטחי המטבח. אם פעם היה נהוג לרכוש שיש טבעי שהיה גם הרבה יותר יקר, היום משתמשים הרבה בארץ בסוגי שיש סינטטי כמו שיש  מסוג קיסר.

אם כבר שיש סינטטי אז כדאי שיהיה עשוי מקוורץ

אחד מסוגי שיש למטבח הנפוצים יותר בארץ הוא שיש סינטטי מסוג קיסר, המיוצר גם ממינרלים טבעיים כמו קוורץ שנחשב לחומר מאוד חזק בטבע. ישנם מבחר של צבעים בשיש זה, שניתן לגוון בעיצוב המטבח ולהקנות למטבח, מראה יוקרתי ומיוחד. יש להישמע תמיד להוראות היצרן, כמו נקיטת זהירות בשימוש בשיש, אם הוא אינו עמיד לחום, איך מנקים אותו ועוד. אחד בגורמים היקרים בבניית מטבח חדש או שיפוצו הוא שיש למטבח, ולכן כדאי גם לבצע סקר שוק של משטחי שיש לפני שרוכשים או מחליטים היכן לרכוש ואיזה סוג שיש הוא הכי משתלם עבורנו. היום המטבח הפך להיות גם לחדר אירוח, ולכן החשיבות של העיצוב שלו היא רבה.

לא רק יופי ואסתטיקה

כאשר אנו בשלב של בחירת השיש למטבח, יש לציין כי לא רק היופי והאסתטיקה חשובים, אלא הפרקטיות והחוזק של משטחי השיש המיועדים למטבח. חשוב לבחור בשיש שיהיו לו תכונות של יופי וחוזק, והמשימה פה, היא אינה פשוטה.  כשאי שתמצאו את המידע הדרוש לגבי סוגי השיש הקיימים בשוק, על מנת שתשכילו לבחור את השיש המתאים לכם. יש לציין כי רק לאחר הבחירה של ארונות המטבח , הצבע והסגנון, יש להתחיל לחפש את השיש שיתאים לכם לעיצוב המטבח.