מקלחונים לאמבטיה

מקלחונים לאמבטיה הם מהרכיבים החשובים שיהיו לכם בחדר. אם אתם מעוניינים להתרגש בכל פעם שאתם נכנסים אליהם ולא לרצות להפסיק לצאת, אתם חייבים לחתור להשקעה בעיצוב בשלבים הראשונים של גיבוש החדר. העיצוב הוא אחת המשימות המורכבות בגיבוש התוואי של חדרי אמבטיה. להלן כל מה שאתם צריכים לדעת על מקלחונים לאמבטיה.

גודל ויזואלי

הגודל הוויזואלי הוא לא הגודל הפיזי של תא הרחצה!  מקלחונים שמבחינת המדידה שלהם קטנים עשויים להיראות גדולים ולהיפך. זה תלוי בגודל הפרזול (הידיות), אורך ורוחב הדלת, ועובי הדלת. תא שנראה גדול יש להטמיע רק בחדרי אמבטיה גדולים ותא שנראה קטן יש להטמיע רק בחדרי אמבטיה קטנים.

מקלחון מעוצב לחדר אמבטיה

סוגי מקלחונים

משהוסבר נושא הגודל הוויזואלי, כעת נציג לכם כמה מקלחונים לאמבטיה אשר עשויים יהיו להתאים לחדר הרחצה שלכם:

מקלחון מתקפל – מקלחון שהדלת שלו מתקפלת. מתאים בעיקר לחדרי אמבטיה עם דלתות מרובעות, קל קומפקטי ומאפשר כניסה חלקה וקלילה לתא הרחצה.

מקלחון עגול – מקלחון שצורתו עגולה. הוא מקלחון פינתי שיוצר רבע מעגל. מתאים בעיקר לחדר אמבטיה עם פרזול עגול.

מקלחון אדום – מקלחון עם קירות אדומים. בדיוק מה שאתם צריכים בבית הוינטאג' לכם עם הקירות החומים.

מקלחונים על פי ממד – מקלחון צר מתאים לחדרים קטנים, מקלחון רחב לחדרים גדולים ומקלחון בייסיק לחדרים בגודל ממוצע.

מקלחון פינתי לעומת מקלחון מקביל לקיר

ההמלצה שלנו היא לפעול בהתאם לתכונות הקיר בחדר האמבטיה שלכם. אם ניתן לחצוב בו, מומלץ להטמיע מקלחון קיר ולחסוך במקום. אם אי אפשר לחצוב בקירות חדר האמבטיה, אנו ממליצים על מקלחון פינתי. עיצוב של מקלחונים הוא נושא חשוב, אבל גם המיקום הוא בעל ערך בתכנון החדר.

א.א מראות – מקלחונים חדשים מבית טוב

בואו להתרשם ממבחר המקלחונים של א.א מראות. בחברת א.א מראות מספקים לכם מקלחונים חדשים מבית טוב. עיצוב מקלחונים על ידי א.א מראות נעשה על בסיס תוואי העיצוב בחדר האמבטיה המיועד בכל בית. מקלחון מעוצב הוא התשובה לכל מי שרוצה לעצב את חדר האמבטיה שלו ולצפות לתוצאה מרחיקת לכת. אם גם אתם סבורים כי מגיע לכם הטוב ביותר, גשו אל קטלוג מקלחונים של א.א מראות ובחרו את מקלחון חלומותיכם. נציגי החברה ישמחו לסייע במדידות ובייעוץ לגבי טיב התאמתו ש המקלחון לחדר האמבטיה שלכם.