ברזים לאמבטיה

ברזים חדשים לאמבטיה יכולים לחולל שינוי משמעותי בעיצוב המלתחה. בשנים אלה, ניתן לצפות בסדרת ברזי אמבטיה חדשים אשר עושים את השינוי למרען במיוחד. במאמר שלפניכם תוכלו ללמוד הכל על ברזים יוקרתיים לאמבטיה במתכונתם החדשה, החל מברז האמבטיה עצמו ועד ברז לכיור אמבטיה.

למדו להבחין בין שלושת סוגי הברזים: נשלפים, פרח וברבור

ברזים נשלפים הם ברזים לרחצה אשר מיועדים לאחיזה ביד תוך כדי התהוותה. בשגרה, הם שעונים על כן גלילי או מלבני. הם מבוססים על צינור גמיש ומיועדים לאגניות ואמבטיות. ברזי פרח הם ברזים מעוצבים לאמבטיה בדו ממד, כאשר חלק אחד הוא הפיה וחלק שני הוא הידית. ברזי ברבור הם ברזים בהם הפיה אינה דו ממדית אלא משלימה צורה של חצי מעגל או שלוש רבעי מלבן. במילים אחרות, שורש הצורה ומצד שני הפיה – מקבילים זה לזה ויוצרים צורה של צוואר ברבור, ומכאן שמם.

ברזים מעוצבים לחדר אמבטיה

ברזי אמבטיה לתא האמבטיה

עבור האמבטיה ניתן לשלב או ברזים נשלפים ללא פיה, או ברזי ידית לאמבטיה, בהם 1-2 ידיות מכוונות את טמפרטורת המים ומוציאים אותה מפיה רגילה מתכתית. הראשון מתאים לרחצה בעמידה, והשני לרחצה בישיבה, או לשטיפת רגליים. 

ברזי כיור האמבטיה

ברז לכיור אמבטיה יהיה מעוצב בפורמט פרח, כלומר פיה שטוחה וידית פתיחה, או ברבור, פיה חצי מעגלית או 3 צלעות מלבן ומאחוריה ידית. אנו ממליצים להעדיף לשלב ברזי פרח בחדרים קטנים וברזי ברבור בחדרים גדולים בשביל לשמור על הפרספקטיבה העיצובית בחדר. בכך, אתם יוצרים מראה מלוטש של ברזים יוקרתיים לאמבטיה.

ברזים מעוצבים לאמבטיה מאת תותחני

תותחני הנה חברת בוטיק להתקנת ברזים מעוצבים לאמבטיה. החברה עובדת על פי הזמנת הלקוח ומספקת לו את ברז חלומותיו. נציגי החברה יכולים לייעץ לכם, כבעלי בתים, מהם הברזים הטובים ביותר בחדר הרחצה, בהתאם לעיצובו הקיים. בחברתנו, פרויקטים כאלו נעשים מדי יום, ואנו היינו אחראיים לעיצוב ברזי אמבטיה בחדרים שנבעו משלל סגנונות העיצוב. אם גם אתם חושבים שמגיע לכם את הטוב ביותר, פנו אלינו ונשמח לסייע לכם לשלב ברזי אמבטיה ברמה אחרת, אשר יחדדו מאד את העיצוב בחדר ויצקו לתוכו אווירה מפנקת ואינטימית.